Klimatyzacja Gree

12 stycznia 2022

Klimatyzatory marki Gree to urządzenia od lat sprawdzone na naszym rynku. Producent w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór jednostek wewnętrznych. Na przełomie 2020 i 2021 roku Gree wprowadziło bardzo dużo designerskich klimatyzatorów takich jak np. U-CROWN w kolorze silver i champagne, FAIRY dark i silver czy AMBER i SOYAL. Z tradycyjnych urządzeń w ofercie producenta pozostała jednostka PULAR i LOMO LUXURY PLUS.

Klimatyzacja Gree – historia marki

Historia światowego giganta rynku klimatyzacji rozpoczęła się w 1991 roku w Chinach. Na początku firma osiągała obrót na poziomie zaledwie 3 mln dolarów rocznie. Dziś producent może pochwalić się produkcją 60 mln klimatyzatorów, dostawą urządzeń do przeszło 160 krajów i obrotem rzędu 16 miliardów dolarów każdego roku. Godnym uwagi jest również fakt, że marka plasuje się na 246 miejscu największych światowych biznesów na listach Forbes Global.

Co trzeci klimatyzator na świecie jest produkowany w Gree.

Skąd bierze się ten fenomen sprzedaży klimatyzatorów Gree? Niewątpliwym atutem producenta jest stosunkowo niska cena. Bezsprzecznie oznacza to, że urządzenia chińskiego koncernu są jednymi z najtańszych na rynku ,podczas gdy posiadają znacznie lepszą jakość wykonania od większości klimatyzatorów oferowanych przez innych producentów.

Fabryki Gree realizują również kilka polityk jakości takich jak „made in Chine”, czy „loved by the World”. Bezpośrednio przekłada się to na dobrą jakość wykonania. W naszej ocenie urządzenia zasługują na opinię najlepszego stosunku jakości do ceny.

Na zakończenie można tylko dodać, że marka Gree zasługuję na miano sprawdzonej, rzetelnej i godnej zaufania marki urządzeń HVAC.

Gree to nie tylko klimatyzacja domowa

Marka Gree zajmuje się dostarczaniem różnych rozwiązań na potrzeby rynku domowego i komercyjnego. W ofercie producenta znajdziemy również duże systemy klimatyzacji na potrzeby komercyjne, jak i pompy ciepła, oczyszczacze powietrza czy nawilżacze.

Jak wybrać klimatyzator do mieszkania?

Najprostszym sposobem jest odwiedzenie salonu sprzedaży przy ul. Sikorki 14 w Krakowie lub przesłanie zapytania przez formularz kontaktowy. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogę w wyborze urządzenia dopasowanego do potrzeb klienta.

U nas kupisz na raty !

W Santier Instalacje można kupować korzystając z kredytu lub leasingu. Chcesz obliczyć wartość miesięcznej raty? Skorzystaj z kalkulatora znajdującego się na stronie głównej .