Klimatyzatory Sinclair Kraków

04 kwietnia 2022

O marce

Sinclair to producent, który na światowy rynku zaistniał w 2002r. Główna siedziba Sinclair Corporation znajduje się w Czechach. W głównej siedzibie firmy w Brnie znajdują się magazyny o łącznej powierzchni niemal 16 500 m2. Klimatyzatory i pompy ciepła produkowane są w Azji. W swojej ofercie marka ma ponad 200 różnych urządzeń. Część z nich znajdą Państwo w salonie sprzedaży Sinclair Kraków na ul. Sikorki 14.

Technologie

Sinclair we wszystkich swoich urządzeniach klimatyzacyjnych używa filtrów w technologii PLASMATEC. Dzięki wytwarzaniu aktywnego tlenu filtry przynoszą użytkownikowi wiele dodatkowych korzyści.

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Zjonizowane powietrze jest łatwiej wchłanianie przez organizmy żywe. W praktyce oznacza to lepsze samopoczucie, poprawę zdrowia oraz zwiększenie koncentracji.

NEUTRALIZACJA ZAPACHÓW

Podczas jonizacji gazy oraz aerozole łączą się z cząsteczkami aktywnego tlenu. Podczas tego procesu następuje neutralizacja zapachów również tych pochodzenia organicznego, a także zapachów tkanin, dywanów i zasłaon.

REDUKCJA ZANIECZYSZCZEŃ

Wszystkie stałe cząsteczki występujące w powietrzu są wyłapywane przez mechaniczny filtr znajdujący się w klimatyzatorze. Mało kto jednak wie, że cząstki te naładowane podczas jonizacji są cięższe co bezpośrednio wpływa na większą skuteczność filtru mechanicznego. Dotyczy to również cząstek kurzu, dymu papierosowego, roztoczy i bakterii. Dla substancji pochodzenia bakteryjnego proces łączenia się z aktywnym tlenem jest zabójczy i uniemożliwia dalsze rozmnażanie.

Klimatyzatory dedykowane do użytku domowego.

Wśród wielu jednostek dostępnych na rynku szczególną uwagę przykuwa linia klimatyzatorów Sinclair Terrel. Jednostki w kolorze białym, srebrnym, czarnym i szampańskim stanowią świetną ozdobę pomieszczeń. Dodatkowo warto zaznaczyć ,że jest to jedyny klimatyzator w tej półce cenowej ,który oferuje automatyczne boczne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza . W jednostce znajdziemy też takie funkcje jak timer, WiFi grzałkę karteru sprężarki oraz dodatkową grzałkę tacy skroplin jednostki zewnętrznej. Czyni to jednostkę TERREL idealną również do ogrzewania pomieszczeń.

Gdzie kupić klimatyzator Sinclair ?

Klimatyzatory Sinclair znajdą Państwo w salonie sprzedaży klimatyzacji ul. Sikorki 14 w Krakowie ( osiedle Fajny Dom) . Ofertę można uzyskać również po przesłaniu zapytania przez formularz kontaktowy.