Klimatyzacja Mitsubishi

01 marca 2022

Klimatyzatory japońskiego koncernu Mitsubishi Electric są jednymi z najtrwalszych i najlepiej postrzeganych na rynku światowym produktów służącym do klimatyzacji.

Dowiedz się więcej na temat klimatyzacji Mitsubishi.

Wszystkie informacje na temat każdego modelu klimatyzatora Mitsubishi uzyskają Państwo w naszym salonie sprzedaży na ul. Skiorki 14 w Krakowie.

Klimatyzacja Kraków

Chcesz otrzymać ofertę na zakup i montaż klimatyzatora Mitsubishi ? Skontaktuj się z nami.

Klimatyzatory Seria M – do użytku domowego

Linia urządzeń do użytku domowego łącząca wysoką jakość klimatyzatorów z eleganckim designem. Bez wątpienią rozwiązania typu „I-see sensor” czy aplikacja mobilna zapewniają najwyższy poziom sterowania klimatyzacją Mitsubishi. W połączeniu z innymi technologiami będącymi własnością japońskiego koncernu urządzenia z pewnością charakteryzują się najwyższym poziomem wydajności i komfortu, przy maksymalnie ograniczonym zużyciu energii i hałasu.

MITSUBISHI DIAMOND MSZ-LN

Mitsubishi Kraków

Linia najbardziej ekstrawaganckich urządzeń połączonych z nowatorskimi funkcjami. Jako jedyne urządzenie na rynku posiada dwie niezależnie działające od siebie żaluzje powietrzne. Czujnik i-see 3D został zaprojektowany tak ,aby wykrywać obecność osób oraz ich lokalizację w pomieszczeniu. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań strumień powietrza może być precyzyjnie regulowany tak ,aby zapewnić najwyższy komfort podczas chłodzenia czy ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano elektrostatyczny filtr Plasma Quad Plus ,który ma zapewnić w obsługiwanym pomieszczeniu czyste powietrze pozbawione kurzu, bakterii, pleśni i alergenów.

MITSUBISHI PREMIUM MSZ-EF

Mitsubishi Premium to dekoracyjny klimatyzator łączący estetykę z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Bardzo duży wybór mocy jednostek wewnętrznych pozwala na możliwość precyzyjnego doboru urządzenia do obsługiwanego pomieszczenia.

Nowoczesny design pozwala na harmonijną integrację z wystrojem wnętrza. Dodatkową zaletą jest linia kolorystyczna urządzeń występująca w opcjach srebrny mat, czarny i błyszczący biały. Bez wątpienia uwagę zasługuje również funkcja nawiewu Kirigamine Zen i poziom hałasu w trybie cichym na poziomie 21 decybeli.

MITSUBISHI AP i MITSUBISHI HR

Klimatyzatory AP i HR to klasyczne urządzenia mające łączyć prostotę i dobrą jakość wykonania. Zdecydowaną zaletą tych linii urządzeń jest kompaktowy rozmiar. Podczas ,gdy linie klimatyzatorów HR producent uprości do całkowitego minimum to jednostki AP już nie. Na tle młodszego brata Mitsubishi AP wyróżnia filtr z jonami srebra i funkcja i-seve.

KLIMATYZATORY KASETONOWE

Wychodząc na przeciw potrzeb użytkowników domowych Mitsubishi przygotowało dwa urządzenia umożliwiające zabudowę. W sufit podwieszany możemy wbudować klimatyzator kasetonowy cztero i jednokierunkowy. Urządzenia charakteryzują się niską wysokością w stosunku do konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Dodatkowo w klimatyzatorze czterokierunkowym producent przewidział opcjonalnego czujnika i-see 3D.