Klimatyzator LG -montaż Kraków

09 marca 2022

Klimatyzator LG Kraków
LG ART COOL GALERY

Klimatyzatory LG wyróżniają się na rynku designerską linią urządzeń serii ArtCool. Szczególną uwagę przykuwa urządzenie imitujące obraz. Dodatkowo od teraz urządzenia klimatyzacyjne z linii Deluxe, Mirror, Beige oraz Dualcool zostały wyposażone w oczyszczacz powietrza. Całkowicie nowy system AirCare Complete wykorzystuje proces filtracji z UVnanoTM
i jonizatorem. Zadaniem filtru jest usuwanie drobinek kurzu i bakterii dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie czyste i zawsze świeże. Dodatkowo niemal wszystkie urządzenia wyposażono w dodatkowy antyalergiczny filtr powietrza (Allergy Filter).

Sprawdź jakie urządzenia kupisz w naszym salonie sprzedaży ul. Sikorki 14, 31-589 Kraków.

Gdzie kupić klimatyzator LG?

Klimatyzatory LG oraz wielu innych producentów można kupić w salonie sprzedaży klimatyzatorów w Krakowie na ul. Sikorki 14.

Czy można kupić klimatyzator na raty?

Oczywiście, że tak. W Santier Instalacje możesz kupić każdy produkt na raty, lub jako przedsiębiorca wziąć w Leasing. Formalności załatwiamy od ręki.

Wysokość raty można obliczyć korzystając z kalkulatora kredytowego znajdującego się na stronie santier.pl .

Jakie są dostępne modele klimatyzatorów LG ?

Poniżej znajduje się lista modeli urządzeń służących do klimatyzacji firmy LG. Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę? Skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego.

Klimatyzator LG Standard 2

 • Ekologiczny czynnik chłodniczy R32.
 • Wbudowane Wi-Fi
  Funkcję wbudowanego modułu Wi-Fi można kontrolować pracę klimatyzatora przy użyciu inteligentnych urządzeń internetowych, jak smartfon z systemem Android lub iOS. Ta zaawansowana technologia zapewnia wygodę – łatwość dostępu i sterowania klimatyzatora z dowolnego miejsca. Wymagane jest jedynie instalacja prostej aplikacji do sterowania klimatyzatorem.
 • Inteligentna diagnostyka
  Opcja pozwala na wygodne sprawdzenie za pomocą telefonu komórkowego ewentualnie występujących problemów oraz innych informacji związanych z klimatyzatorem naściennym. Technologia ta wykorzystuje powszechnie używane smartfony.
 • Aktywna kontrola zużycia energii
  Klimatyzator split LG dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki. Wykorzystując czterostopniowy system można uniknąć wysokich kosztów chłodzenia domu.
 • Wyświetlacz zużycia energii
  Wyświetlacz opracowany przez LG monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Dzięki temu, korzystając z ochłody, można jednocześnie oszczędzać energię sprawdzając na panelu jej poziom zużycia.
 • Automatyczne oczyszczanie
  Funkcja oczyszczania osusza mokry wymiennik ciepła, zapobiegając powstawaniu pleśni i bakterii, usuwając przykre zapachy oraz eliminując konieczność częstego czyszczenia filtra.
 • Mocne chłodzenie
  Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, by na 30 minut obniżyć temperaturę wypływającego powietrza do 18oC.
 • 4-stronny nawiew (za pomocą aplikacji lub pilota):
  1. 6-stopniowe sterowanie nawiewem w pionie (regulacja do 70o). Żaluzje sterujące nawiewem w pionie, które poruszają się w górę i w dół, posiadają 6 różnych ustawień, w tym również w pełni automatyczną funkcję Auto Swing (wachlowanie góra-dół).
  2. 5-stopniowe sterowanie nawiewem w poziomie (regulacja do 55o). Regulacja wypływu powietrza w poziomie posiada 5 różnych ustawień z pełną obsługą funkcji poziomego Auto Swing (wachlowanie lewo-prawo).
 • Skuteczne ogrzewanie
  Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii. Automatyczny nawiewu powietrza dostosowuje jego przepływ na podstawie warunków otoczenia, zapewniając optymalne rozprowadzenie ciepłego powietrza w mieszkaniu i umożliwiając szybkie jego ogrzanie.
 • Gold Fin
  Specjalna powłoka w kolorze złota na użebrowaniu wymiennika ciepła zapobiega korozji, przedłużając żywotność urządzenia.
 • Komfortowy nawiew
  Opcja ta pozwala na ustawienie żaluzji nawiewu klimatyzatora w zaprogramowanym położeniu, aby wypływające powietrze nie było skierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu.
 • Cicha praca – zaledwie 19dB
 • Cicha praca nocna agregatu
  Wybierając tryb cichej pracy agregatu jesteśmy w stanie obniżyć poziom hałasu o 3dB. Dodatkową zaletą jest to, że zmniejsza się jednocześnie poziom hałasu klimatyzatora.

Klimatyzator LG Standard Plus

Klimatyzator LG Delux

Klimatyzator LG Dual Cool

Klimatyzator LG ArtCool Mirror

Klimatyzator LGArtCool Beige