Sklep z klimatyzacją Kraków

10 września 2021

Dlaczego warto kupować klimatyzację w salonie sprzedaży?

Santier-Sklep z klimatyzacja Kraków, to gwarancja dobrego wyboru. Najważniejszą zaletą zakupu klimatyzacji w naszym salonie sprzedaży jest przede wszystkim możliwość samodzielnego testu urządzenia. Sam możesz przekonać się o zaletach i wadach opisywanych w kartach katalogowych i na forach internetowych. Niemniej ważnym aspektem jest pomoc doradców technicznych. Jeśli nie wiesz jakie urządzenie będzie dla Ciebie idealne, lub wybrałeś już klimatyzator, ale nie jesteś pewny czy to dobry wybór to nasi doradcy powiedzą Ci wszystko o urządzeniu i pomogą rozwiać wątpliwości.

Czy mogę kupić klimatyzator na raty?

W Santier Instalacje wszystkie urządzenia możesz kupić na raty. Zarówno jako klient indywidualny, tak jak i przedsiębiorca. U nas możesz skorzystać z zakupu na raty realizowanych przez Santander Consument Bank, lub wziąć instalację w leasing w LeaseLink, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą. Wszystkie formalności związane z kredytem i leasingiem załatwisz na miejscu w kilkanaście minut. Do uzyskania kredytu do 5 tysięcy złotych wystarczy Ci dowód osobisty.

Oblicz ratę kredytu.

Profesjonalna obsługa – co nas wyróżnia?

Nasza firma to miejsce przyjazne klientom. Kupując u nas zyskujesz pewność, że zaufałeś specjalistom. Wykwalifikowana kadra doradców technicznych pomoże Ci wybrać urządzenie oraz doradzi w jaki sposób je zamontować. Po decyzji o zakupie przeprowadzamy wizję u klienta wybierając najbardziej optymalny sposób montażu klimatyzatora. Nasz dział wykonawczy przeprowadzi instalację szybko i skutecznie w terminie ustalonym przez klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i akredytację producentów dzięki czemu masz pewność, że nie będziesz miał problemów z gwarancją.

Masz trudny montaż, którego nikt nie chce się podjąć? Świetnie! W Santier Instalacje lubimy wyzwania. Praca na wysokościach, z użyciem dźwigów i specjalistycznego sprzętu to nasza codzienność. Zapewniamy profesjonalny nadzór inżynieryjny nad realizowanymi przez nas inwestycjami.

Santier Instalacje – Klimatyzacja Kraków

SALON SPRZEDAŻY: ul. Sikorki 14, 31-589 Kraków (Osiedle Fajny Dom)

Jak dojechać?

Nasze sklep z klimatyzacją znajduje się w lokalu usługowym na terenie osiedla Fajny Dom. Wjazd jest możliwy od ul. Sołtysowkiej 12 i od. ul. Sikorki.

Przekieruj do Google Maps