Klimatyzacja Kraków

Klimatyzacja do domu Kraków - Jaką klimatyzację wybrać?

Czy klimatyzacja sprawdzi się do domu? Czy klimatyzacja jest bezpieczna dla zdrowia? Jeśli chcą Państwo szybko uzyskać informacje to zachęcamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie klimatyzacji w Krakowie.

Gorące lato, nieznośny upał w dzień i w nocy, godziny spędzane w rozgrzanych słońcem mieszkaniach, domach jednorodzinnych lub biurach dla wielu osób są bodźcem do zakupu klimatyzatora. Klimatyzacja to wspaniałe udogodnienie życia codziennego, zwłaszcza wtedy, gdy na zewnątrz panuje wysoka temperatura. Jak każde nowoczesne urządzenie ma wielu zwolenników, ale też i przeciwników. Przed zakupem klimatyzatora należy ustalić, jaką kwotę przeznaczamy na kupno i montaż klimatyzatora, jaką markę urządzenia można nabyć w określonej cenie, jakie funkcje tego urządzenia są dla nas ważne, a które nieistotne. Ilość posiadanych funkcji przez klimatyzator odpowiednio zwiększa jego cenę. Dlatego warto przez zakupem zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami odnośnie takiego urządzenia i zastosowania klimatyzacji. Niezmiernie ważne jest, aby nowoczesny klimatyzator był ekonomiczny pod względem poboru energii elektrycznej, a także nie wytwarzał nadmiernego hałasu. Nie każdy producent podaje głośność na najwyższym biegu oraz czy pomiary były wykonywane nie dalej niż metr od sprawdzanego urządzenia. Nasza firma oferuje Państwu kilkanaście rodzajów klimatyzatorów znanych i popularnych w Polsce marek. Urządzenia są w wielu wersjach kolorystycznych, o różnych parametrach i opcjach dodatkowego wyposażenia klimatyzatora.

Gdzie kupić klimatyzator ?

Wiele z rozwiązań w zakresie klimatyzacji można zobaczyć w naszym salonie sprzedaży na ul. Sikorki 14 w Krakowie. Doradcy pomogą wybrać właściwe dla Państwa urządzenie spośród takich marek, jak klimatyzatory: Gree, Midea, Daikin, Mitsubishi czy Samsung. 

Innym sposobem na zakup klimatyzatora jest skorzystanie z autoryzowanego punktu sprzedaży internetowej. W tego typu sklepach nie tylko można znaleźć urządzenie, ale też wszystkie niezbędne produkty i narzędzia do jego montażu. Kliknij tutaj i wybierz swój klimatyzator.

Klimatyzatory Mitsubishi

Klimatyzacja Santier Kraków Sikorki 14

Flagowymi urządzeniami do klimatyzacji tej marki są klimatyzatory Diamond serii MSZ-LN i Premium serii MSZ-EF. Wszystkie dostępne od ręki w Krakowie. Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond charakteryzuje się bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

 • Posiada specjalną powłokę pokrywającą powierzchnię obudowy. W jednostce wewnętrznej zamontowana jest podwójna żaluzja powietrzna, a obie żaluzje działają niezależnie i można dowolnie ustawić strumień powietrza, podnosząc komfort chłodzenia.
 • Klimatyzator produkowany jest w czterech kolorach: Ruby Red, Pearl White, Natural White oraz Onyx Black.
 • Urządzenie posiada Plasma Quad Plus czyli system oczyszczania powietrza z wydajną technologią plazmową, która usuwa z powietrza bakterie, wirusy, alergeny, kurz, pleśń, mikrocząstki oraz dym papierosowy. Filtr Plasma-Quad-Plus działa na zasadzie elektrycznej kurtyny powietrza, która za pomocą wyładowań elektrycznych eliminuje szkodliwe substancje z powietrza wewnątrz pomieszczenia.
 • Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond jest urządzeniem inwerterowym, co oznacza, że może chłodzić i ogrzewać powietrze wewnątrz pomieszczenia. Technologia Hyper Heating została opracowana przez Mitsubishi Electric z przeznaczeniem do zastosowania przy bardzo mroźnych zimach. Ulepsza ona wydajność grzewczą instalacji i umożliwia utrzymanie 100% mocy grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do −15 C i zapewnia ogrzewanie do −25°C.
  Technologia Hyper Heating zapewnia 100% znamionowej mocy ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do −15 C i ma poszerzony zakres pracy do −25°C. Ogromną zaletą jest wysoka sezonowa sprawność energetyczna urządzenia.
 • W sprężarce Mitsubishi MSZ-LN Diamond występują silniki Poki-Poki, które zapewniają większy stopień sprawności dzięki precyzyjnemu, kompaktowemu wykonaniu uzwojeń oraz termoizolacją metodą HeatCaulking firmy Mitsubishi Electric do uszczelniania zbiornika w celu zmniejszenia straty tarcia i zapewnienia wyższej efektywności.
 • Czujnik 3D i-see wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu, a następnie odpowiednio dostosowuje tryb pracy klimatyzacji. W ten sposób klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond oszczędza energię elektryczną i zwiększa komfort jakości powietrza w pomieszczeniu poprzez odpowiednie sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza.
 • Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond może być sterowany pilotem, który jest kolorystycznie dopasowany do urządzenia, z czytelnym wyświetlaczem i zegarem umożliwiającym wprowadzenie własnych ustawień w zakresie temperatury, kierunku nadmuchu strumienia powietrza, czasu uruchomienia i wyłączenia klimatyzatora Mitsubishi ElectricMSZ-EF Premium.
 • Dzięki bezpłatnej aplikacji MELCloud klient za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera może sterować poszczególnymi funkcjami klimatyzacji korzystając z sieci Wi-Fi. Możliwe jest również monitorowanie klimatyzacji w trybie online. Ważne komunikaty o stanie urządzenia mogą być przesyłane do klienta w formie e-maila.
  MELCloud ułatwia monitorowanie wielu systemów. Standardowym wyposażeniem jest zintegrowany adapter Wi-Fi przeznaczony do obsługi MELCloud. Zapewnia on bezpieczne połączenie przez Internet i bezprzewodowo łączy się z routerem. Klientowi pozwala na zdalną kontrolę i obsługę urządzenia. W układach Single Split wskazuje zużycie energii elektrycznej.

Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond to nowoczesne wzornictwo zastosowane w urządzeniu. Klimatyzacja Mitsubishi to także nowe rozwiązania technologiczne gwarantujące większą efektywność energetyczną i komfort optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Więcej o modelach klimatyzacji Mitsubushi znajdziesz na naszej stronie KLIMATYZACJA MITSUBISHI. Dowiedz się również czy klimatyzacja Mitsubushu jest warta swojej ceny?

Klimatyzatory Daikin

Klimatyzacja Santier Kraków Sikorki 14

Klimatyzatory Daikin to urządzenia zaprojektowane i wyprodukowane przez japońskiego producenta klimatyzatorów. Obecnie w ofercie znajdują się trzy linie urządzeń: PRESTIŻ, w skład której wchodzą jednostki Stylish, UruruSarara i Emura, linia KOMFORT z jednostkami Perfera i Comfora oraz klasa EKONOMICZNA z urządzeniem Sensira+. Klimatyzatory te są znane z wysokiej jakości i niezawodności, a ich nowoczesny wygląd sprawia, że znajdują bardzo wielu odbiorców. Zapewniają komfort i imponują efektywnością energetyczną dzięki innowacyjnym technologiom takim, jak cichy wentylator, inteligentne czujniki termiczne i optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniu.

 • Filtry Daikin oczyszczają powietrze z alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Stylish proponuje różne sposoby sterowania urządzeniem: za pomocą zdalnego sterownika na podczerwień, aplikacji Daikin Residential Controller w smartfonie lub funkcji sterowania głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Home.
 • Urządzenie jest dostępne w 4 kolorach: białym, srebrnym, czarnym oraz imitującym drewno egzotyczne (blackwood).
 • Klimatyzatory Daikin mają sterownik Daikin Residential Controller umożliwiający obsługę wielu domów i użytkowników. Warunkiem jest przyłączenie urządzenia do sieci domowej (kablowej lub WLAN) i pobranie aplikacji do sterowania termostatem, ustawiania harmonogramów temperatury oraz monitorowania zużycia energii. Aplikacja Daikin Residential Controller jest zgodna z systemami klimatyzacji i ogrzewania. Nowością jest funkcja sterowania głosowego dostępna z Amazon Alexa i Google Home.

Wszystkie typy klimatyzatorów Daikin można kupić w salonie sprzedaży na ul.Sikorki 14 w Krakowie. Klimatyzacja Daikin.

Klimatyzatory Samsung

Klimatyzacja Santier Kraków Sikorki 14

Klimatyzatory Samsung to urządzenia, które zasłynęły z innowacyjnego rozwiązania WIND-FREE. Zapewnia ono niemal nieodczuwalny nawiew dzięki perforacji wykonanej w lotkach do kierowania strumieniem powietrza. Klimatyzatory Samsung typu kasetonowego mają niepowtarzalny kształt dzięki kratkom zaciągowym w kształcie małych trójkątów. Firma Samsung jako jedyna posiada w swojej ofercie również klimatyzator kasetonowy okrągły z nawiewem 360stopni. Urządzenie dostępne jest w kolorze białym i czarnym. W salonie sprzedaży na ul.Sikorki 14 w Krakowie posiadamy klimatyzatory marki Samsung.

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory Gree to urządzenia, które w ostatnim czasie zdobyły ogromną popularność dzięki wprowadzeniu na rynek wielu designerskich linii urządzeń takich, jak: U-CROWN w wersji kolorystycznej champaine i silver z szczotkowaną powłoką, FAIRY w wersji Dark i Silver czy Soyal.

 • Nowością 2021 r. jest wprowadzenie na rynek od wielu lat  bardzo popularnego modelu U-Crown na bardziej ekologicznym czynniku R32. Żeby spełnić oczekiwania klientów ceniących nie tylko efektywność i wydajność, ale także nowoczesne wzornictwo, U-Crown na R32 jest od dostępny w kolorze złotym. Ten model ma wiele możliwości sterowania i dużo funkcji, m.in. 7 prędkości wentylatora, 3 tryby snu, funkcja +8°C, I Feel, a także kontrola nawiewu powietrza w pionie i poziomie.
 • Model Fairy to nowe urządzenie marki GREE, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem. Stylowa obudowa i zaokrąglone krawędzie sprawiają, że ten model pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza.
 • Jedną z cech charakterystycznych tego urządzenia jest szeroki zakres temperatur zewnętrznych oraz wysoka efektywność pracy w trybie ogrzewania.

Klimatyzatory firmy MITSUBISHI, DAIKIN, GREE i SAMSUNG można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży na ul. Sikorki 14 w Krakowie. Sprzedajemy klimatyzatory na raty i przygotowujemy umowy na leasing. Zapraszamy do firmy Santier – klimatyzacja Kraków.

Montaż klimatyzatorów w Krakowie

Jak zamontować klimatyzację? Na co zwrócić uwagę? Montaż klimatyzacji w domu? Jak zamontować klimatyzację w biurze? Polecany monter klimatyzacji w Krakowie? Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na pytania dotyczące klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie w Krakowie.

Zmieniający się klimat, a co za tym idzie – duży wzrost średnich rocznych temperatur, ekstremalne zjawiska pogodowe takie, jak coraz częstsze upały, powodzie, trąby powietrzne spowodowały, że letnie upały sprawiają nam coraz więcej kłopotów, wpływają na samopoczucie i stan zdrowia, są coraz trudniejsze do zniesienia. Średnia temperatura w letnich miesiącach nieustannie rośnie. Z tego powodu montaż klimatyzatorów jest coraz popularniejszy zarówno w biurach, w pojedynczych mieszkaniach oraz całych kompleksach budynków. Ważne jest, żeby była ona nie tylko elegancka wewnątrz pomieszczenia, prosta w obsłudze, ale przede wszystkim spełniała swoje zadanie – chłodziła.

Montaż klimatyzacji w Krakowie?

Co wyróżnia nasz projekt montażu klimatyzatora?

Nasza instalacja klimatyzatora to kompleksowa usługa wykonana przez pracowników naszej firmy. Przed przystąpieniem do montażu urządzenia fachowcy dokładnie oglądają miejsce montażu, oceniają i analizują warunki techniczne. Nasi pracownicy to:

 • Profesjonalne doradztwo nastawione na wybór optymalnego rozwiązania dla Twojego lokalu, budynku lub kompleksu
 • Szczegółowa wycena całego projektu – bez ukrytych kosztów!
 • Wykonanie projektu, a także montaż klimatyzacji w Krakowie z wykorzystaniem najwyższej jakości części i elementów.
 • Terminowe wykonanie niezbędnych prac.
 • Przeprowadzenie pierwszego uruchomienia instalacji oraz wykonanie niezbędnych badań potwierdzających szczelność i funkcjonalność całej klimatyzacji.

Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów z Krakowa oraz okolic. Możemy wykonać montaż klimatyzatora w Krakowie, Wieliczce, Myślenicach czy miastach ościennych. Klimatyzator dostosujemy do wymagań Twojej firmy lub lokalu – skontaktuj się z nami, żeby poznać  zakres i ceny naszych usług.

Sklep z klimatyzacją Kraków

Samsung • Mitsubishi • Gree • Daikin

To co wyróżnia naszą ofertę na rynku lokalnym to dobrze zaopatrzony sklep stacjonarny w którym oferujemy klimatyzatory czołowych producentów: Samsung, Gree, Mitsubishi, Daikin.

Klimatyzacja biurowa Kraków

Sklep z klimatyzacją • Montaż • Serwis • Gwarancja

Urządzenia biurowe to zupełnie inny typ urządzeń niż klimatyzatory domowe – RAC (ang. Residential AirConditioners). Przeznaczeniem tego rodzaju urządzeń jest praca w warunkach komercyjnych czyli kilkunastokrotnie większe obciążenie sprężarki i komponentów niż w warunkach użytkowania prywatnego. Należy zaznaczyć, że tego typu urządzenia często są wykorzystywane również do grzania, a w systemach VRV / VRF /DVM etc. mają możliwość również odzysku ciepła w instalacjach trójrurowych.

W naszej ofercie stacjonarnej w Krakowie oferujemy klimatyzację do biura. Zapraszamy do salonu Kraków ul. Sikorki 14.

Wybierając klimatyzator do użytku komercyjnego, należy przede wszystkim przeanalizować sytuację ekonomiczną firmy oraz zoptymalizować rozwiązanie realnych potrzeb obiektu. Wśród urządzeń komercyjnych do klimatyzacji najbardziej popularne typy klimatyzatorów to kasetonowe czterokierunkowe lub z nawiewem 360 stopni, kasetonowe jednokierunkowe, kanałowe i podstropowe. Dobór typu urządzenia zależy najczęściej od przeznaczenia powierzchni, na której ma być zastosowane.

Dodatkowe wyposażenie klimatyzatora to: jonizator powietrza, oczyszczacz powietrza w formie filtrów, osuszacz powietrza, nawilżacz powietrza (w systemach takich jak np. klimatyzacja precyzyjna). Wiele firm proponuje kompleksowe rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia, m.in. firma Daikin. Każda z nich tak opracowuje swoje rozwiązania technologiczne, żeby zmniejszyć oddziaływanie na środowisko naturalne i dążyć do neutralności dwutlenku węgla do 2050 r.

 

Klimatyzacja do biura Kraków

Sklep z klimatyzacją • Montaż • Serwis • Gwarancja

Realizujemy kompleksowo zlecenia na sprzedaż klimatyzatorów, montaż oraz serwis klimatyzacji do biura. Posiadamy profesjonalny salon w Krakowie w którym mogą Państwo sprawdzić dostępne urządzenia.

Zamów usługę

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw klimatyzacji.

Jarosław Juszczyk

Właściciel

+48 12 307 59 99 biuro@santier.pl

Realizacje

Zaufali nam

Kontakt

Zamów usługę

Zamów usługę za pomocą formularza lub zadzwoń do nas:

12 307 59 99

12 306 55 90

  Dane firmowe

  Biuro

  SALON SPRZEDAŻY:

  ul. Sikorki 14/ LU

  31-589 Kraków

  Dane firmowe:

  Santier Jarosław Juszczyk

  ul. Sikorki 14

  31-589 Kraków

  Nip: 677-22-66-540